Побудуємо разом ВАШ ПЕРШИЙ ДІМ!

Виберіть регіон: Вибрати

не визначене

Гаряча лінія: 0 800 301 500

дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів - безкоштовно

Мембрана Тефонд

Тефонд

Тефонд - мембрана з поліетилену високої щільності (ПВП) з одинарним мехоніческім замком.

Тефонд - ідеальне рішення для тотальної захисту.

 

 

Для прорахунку і консультацій телефонуйте

0 800 301-500 (безкоштовно з будь-яких телефонів)!

Технічні характеристики

 

Найменування Ед.изм. Величина
матеріал - ПВП (поліпропілен високої щільності)
колір - чорний
довжина м 20
Ширина м 2,07
поверхня, що покривається м 1,98 (з урахуванням подвійного замку)
Товщина покриття (з виступами) мм 8
вага г/м3 650
Навантаження на розрив Н/5 см 400
Розтягування на розрив % 25
Опір стиску кН/м' 250
обсяг повітря л/м² 5,7
шумопоглинання Дб 14 (при 500 Гц)
Діапазон робочих температур - от -30 °С до +60 °С


застосування

1. захист стін.
Повітряний прошарок, что утворюється при укладанні Тефонд Виступ до стіні, покращує температурний баланс стіні и запобігає Утворення на ній конденсату Всередині приміщень.Тефонд
Найчастіше для захисту стін використовуються тільки гідроізоляційні матеріали, що наплавляються мембрани. Як наслідок, через деякий час всередині підвальних приміщень з'являються плями вогкості і навіть протікання води, точне місце яких неможливо визначити.
Ці проблеми викликані декількома причинами:

 

 • утворення тріщин, розривів і розшарувань в захисних мембранах через відсутність дренуючих покриттів і належних засипних матеріалів з боку зовнішніх стін підвалів;
 • конденсування вологи, що міститься в повітрі приміщення, на поверхні стін нижче рівня землі.

У випадках близького розташування грунтових вод, оклеечной гідроізоляцією захищаються як зовнішні стіни, так і фундаментні плити споруд. При цьому виникає проблема руйнування гідроізоляції під впливом механічних і хімічних чинників.
Тефонд є ідеальним рішенням для захисту гідроізоляційних покриттів і фундаментів. Він підвищує надійність гідроізоляції. Більш того, повітряний прошарок, що утворюється при укладанні матеріалу виступами до стіни, покращує температурний баланс стіни і запобігає утворенню на ній конденсату всередині приміщень.
Тефонд, завдяки його особливим структурі і формі, захищає обклеювальну гідроізоляцію, забезпечує сухість підвальних приміщень та ізолює стіни, що знаходяться нижче рівня землі:Тефонд

 • він служить захистом, так як розташовується між гідроізоляційної мембраною і матеріалом зворотної засипки, запобігаючи утворенню тріщин і розривів мембрани;
 • він забезпечує сухість підвальних приміщень, так як незмінна цілісність оклеечной ізоляції виключає можливість протікання води з грунту і утворення сирих плям на стінах;
 • він служить розділовим шаром, так як при укладанні мембрани Тефонд виступами до стіни, утворюється повітряний зазор між стіною і грунтом, що збільшує теплоізоляційні властивості стіни і запобігає утворенню конденсату на її внутрішній поверхні.

Крім того, Тефонд є прекрасним бар'єром для коренів рослин і не схильний до дії хімічних речовин, що знаходяться в грунті або в матеріалі конструкції споруди.
У разі близького розташування грунтових вод, за допомогою оклеечной ізоляції проводиться захист як стін, так і фундаменту. При цьому Тефонд укладається в якості захисту гідроізоляційного покриття під фундаментну плиту і з боку зовнішньої поверхні стін підвальних приміщень.
Інструкція про УКЛАДКИ
Слідкуйте за вказівками інструкції по вертикальній укладці.
Для забезпечення захисту підвальних стін необхідно виконувати наступні рекомендації:

 • при влаштуванні дренажної системи до розрахункової довжині полотна мембрани Тефонд додайте принаймні 40 см для забезпечення можливості обернути дренажну трубу;
 • мембрана може укладатися як виступами до стіни з утворенням повітряного зазору, так і виступами від стіни;
 • укласти дренажну трубу на шар попередньо насипаного дренирующего матеріалу (гравій).

Для захисту підвальних стін висотою не більше 2 м, можна користуватися інструкцією по горизонтальному укладанні:
при використанні цього методу мембрана може укладатися як виступами до стіни для утворення повітряного зазору, так і виступами від стіни.

2. Захист фундаментів і перекриттів: Заміна худого бетону.
Тефонд є кращим рішенням при заміщенні традиційної бетонної підготовки, так як вдале поєднання технічних характеристик і способу укладання дає великі економічні переваги.
Профілювання грунту, проведення земляних робіт і укладання бетонної підготовки - перші заходи в процесі будівництва будівель.
При підготовці основи для фундаментних плит, цокольних стін, панелей перекриттів, опорних стовпів, проводиться додаткова виїмка грунту на глибину 10 см нижче позначки фундаменту, так, щоб створити підставу для розміщення армуючої конструкції, заливки і затвердіння бетону.
Зменшення глибини виїмки грунту з урахуванням того, що процес його нівелювання досить трудомісткий, значно скорочує час і фінансові витрати. Несприятливі погодні умови також значно розтягують час заливки і затвердіння бетонної підготовки.

ТефондТефонд


Використання мембрани Тефонд є найкращим рішенням при заміщенні традиційної бетонної підготовки, так як, поряд з прекрасними технічними характеристиками Тефонд, укладання цієї мембрани дає великі економічні переваги.
Після того як котлован виритий на 1 2 сантиметри нижче позначки фундаменту, грунт знівельований і утрамбований, укладається Тефонд. З огляду на те, що погодні умови не впливають на проведення робіт, процес укладання відбувається швидко.
Матеріал може використовуватися в будь-яких ситуаціях і грунтах, так як абсолютно не піддається гниттю і витримує високі механічні навантаження.
Економічний ефект від застосування мембрани Тефонд становить понад 60% у порівнянні з традиційними методами виконання підготовки фундаментних підстав.
Більш того, ця мембрана служить надійним захистом фундаментів і стін від руйнівного проникнення коренів рослин, вона стійка до впливу різних хімічних речовин і є прекрасним розділовим шаром для різних матеріалів.

ТефондТефонд


Інструкція про УКЛАДКИ
ФУНДАМЕНТ, НИЖНІЙ ОБРІЗ стін, ПЛИТА
Слідкуйте за вказівками інструкції з укладання на горизонтальних поверхнях.
Для правильного укладання Тефонд при захисті фундаменту і плит необхідно також слідувати і деяким іншим вказівкам:

 • вибирайте грунт всього на 1 -2 см глибше, ніж потрібно для самого фундаменту;
 • до необхідної довжини покриття необхідно відміряти ще як мінімум 30 см;
 • укладіть покриття виступами вниз (в сторону грунту);
 • з'єднання різних частин покриття здійснюється за допомогою нахлеста як мінімум в 20 см;
 • укладайте арматуру разом з відповідними розпірками безпосередньо на Тефонд (розпірки зазвичай використовуються для того, щоб стрижні арматури надались всередині бетону).

ОПОРНІ СТОВПИ
При укладанні Тефонд під опорні стовпи, як правило, вибираються невеликі і вузькі секції грунту.
При укладанні Тефонд під даний тип фундаменту, необхідно взяти до уваги наступні вказівки:

 • вибирайте грунт всього на 1 -2 см глибше, ніж потрібно для самого фундаменту;
 • виміряйте довжину і ширину фундаменту і відріжте необхідну кількість Тефонд;
 • укладіть покриття виступами вниз;
 • з'єднання різних частин покриття здійснюється за допомогою нахлеста приблизно в 20 см;
 • укладайте арматуру разом з відповідними розпірками безпосередньо на Тефонд (розпірки зазвичай використовуються для того, щоб стрижні арматури виявилися всередині бетону).

 

Тефонд

3. Пол: Розділяє шар між перекриттям та покриттям для підлоги.
Використовуючи Тефонд ізолюючи міжповерхове покриття від підлогового покриття, він створює між ними повітряний прошарок. Цей прошарок забезпечить циркуляцію повітря і буде служити свого роду бар'єром для вологи і водяної пари.
Волога, ввібравши в будівельні матеріали, може викликати небажані явища в початковий період експлуатації будівлі, особливо в конструкціях перекриттів проміжних поверхів. Збігом часу вона поступово випаровується, повністю усмоктуючись в покриття підлоги, якщо воно своєчасно не було захищене.Тефонд
Той же ефект може спостерігатися і в підвальних приміщеннях після реконструкції старих будівель. Причини: проникнення вологи з ґрунту крізь перекриття і значний перепад температур зовні і всередині приміщення.
У подібній ситуації покриття підлоги може здуватися, на ньому може з'являтися пліснява, в приміщенні може підвищитися рівень вологості. Це неминуче призведе до появи неприємних запахів, повільного руйнування обробки і самої будівлі, а також до появи шумів і скрипів при ходьбі. Все вищевказане робить приміщення хворими непридатним для нормального використання.
Для вирішення даної проблеми слід ізолювати міжповерхове перекриття від підлогового покриття, створивши між ними повітряний прошарок. Цей прошарок забезпечить циркуляцію повітря і буде служити свого роду бар'єром для вологи і водяної пари. Тефонд ідеально відповідає вищезазначеним умовам - він не тільки ізолює, але і створює повітряний прошарок, повністю захищаючи перекриття і підлоги.Тефонд
Тефонд повинен бути покладений виступами вниз, при цьому між перекриттям і підлогою проразуется повітряний зазор. Саме в ньому будет збиратися вся волога і водяна пара, після чого, завдяки циркуляції повітря, вони будуть виходити через спеціальні бічні отвори.
Тефонд також може використовуватися при реконструкції будівель. Він прекрасно подходит для тих випадків, коли потрібно изолировать підлогу на першому поверсі, не втративши при цьому практично ні сантиметра простору. При цьому особливу увагу варто звернути на серйозну економію матеріальних засобів, оскільки відпадає необхідність в будь-яких конструктивних змінах.
Приклади ПРИСТРОЇ ПОЛІВ

Тефонд

Бетонну підлогу без утеплення

 

Тефонд

Бетонна підлога з утепленням


Інструкція про УКЛАДКИ
Наступні дії по укладке на горизонтальних поверхонь стях.
Для правильного укладання Тефонд з метою ізоляції пола необхідно також слідувати і деяким іншим вказівкам:

 • ретельно очистити перекриті від солі і інших посторонніх утворень;
 • отмеряя Тефонд, добавити ще 10 см до розмірів защищаемой поверхні для того, щоб мати можливість підігнути краю мембрани таким проразом, щоб дозволити повітрю вільно циркулювати через спеціальні отвори в плінтасе;
 • стяжка, підкладковий матеріал, плити і т.п. повинні укладивать безпосередньо на Тефонд;
 • закріпити плінтус з відповідними отворами для циркуляції повітря за допомогою цвяхів або шурупів (при необхідності рекомендується використовувати проставки між мембраною і плінтусом)
 • закріпити плінтус з відповідними отворами для циркуляції повітря за допомогою цвяхів або шурупів (при необхідності рекомендується використовувати прос тавки між мембраною і плінтусом).

Для того, щоб поліпшити циркуляцію повітря в повітряному проміжку, його можна поєднати з уже існуючою витяжною трубою (вентиляційною сіткою).
У тих випадках, коли вимагаєся ізолювати не тільки підлогу, а й стіни, необхідно також виконати наступне вка пізнання:
після укладання покриття на підлогу і стіни закріпити плінтус таким чином, щоб з'єднати горизонтальну і вертикальну повітряні камери (прошарку).

Тефонд

Адреси наших філій

map

Одеса

вул. Прохорівська, 75а

+38 (067) 556-10-97,
+38 (048) 738-45-00

odessa@1d.ua

Львів

вул. Городоцька, 357/4

+38 (067) 486-24-34,
+38 (032) 297-07-07

lviv@1d.ua

Київ 1

вул. Івана Виговського (колиш. Маршала Гречко), 1/9

+38 (097) 536-02-34,
+38 (044) 536-02-34

kiev@1d.ua

Київ 2

вул. Лісова 80 (Бортничі)

+38 (067) 482-27-20,
+38 (044) 574-95-75

kiev@1d.ua

Дніпро 1

вул. Будівельників, 43

+38 (067) 518-28-20,
+38 (056) 373-11-15

dnepr@1d.ua

Дніпро 2

Донецьке шосе, 162а

+38 (067) 482-27-57,

dnipro@1d.ua

Харків 1

пр. Московський, 185

+38 (097) 728-50-60,
+38 (057) 728-50-60

kharkov@1d.ua

Харків 2

вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), 131

+ 38 (067) 486-25-35,

kharkov1@1d.ua

Полтава

пер. Перспективний, 3

+38 (066) 933-86-51,
+38 (067) 827-52-77

poltava@1d.ua

Запоріжжя

Миколаїв

вул. Електронна, 81/6

+38 (067) 694-25-94,
+38 (0512) 59-34-54

nikolaev@1d.ua

Вінниця

Івано-Франківськ

вул. Шота Руставелі, 1

+38 (067) 516-74-38,
+38 (067) 325-86-42

ivano-frankivsk@1d.ua

Мукачево

вул. Івана Франка бічна, 46

+38 (067) 480-37-15,

mukachevo@1d.ua

Тернопіль

вул. Подільська, 23

+38 (067) 232-04-64,

ternopil@1d.ua

Кривий Ріг

ул. Телевизионная, 8

+38 (067) 309-37-93,

kryvyirih@1d.ua

Кропивницький

вул. Братів Ельворті, 2

+38 (067) 472-75-06,

kropyvnytskyi@1d.ua

Кременчук

вул. Леонова, 96

+38 (067) 824-99-90,

kremenchug@1d.ua

Суми

вул. Тополянська, 18/1

+38 (050) 691-60-26,
+38 (067) 208-70-73

sumy@1d.ua

Чернівці

вул. Лесина, 1

+38 (068) 797-07-07 ,

chernivtsy@1d.ua

Ужгород

вул. Олега Кошового, 6

+38 (067) 152-08-60,
+38 (050) 255-76-85

uzhgorod@1d.ua

Рівне

вул. Академіка Грушевського, 42Б

+38 (098) 167-87-92,

rivne@1d.ua

Черкаси

вул. Будіндустрії, 11

+38 (067) 156-02-86,

cherkasy@1d.ua

Хмельницький

вул. Калнишевського, 36

+38 (067) 135-62-77,

khmelnitskyi@1d.ua