Побудуємо разом ВАШ ПЕРШИЙ ДІМ!

Виберіть регіон: Вибрати

не визначене

Гаряча лінія: 0 800 301 500

дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів - безкоштовно

Ми пропонуємо Вашій увазі весь спектр теплоізоляційних матеріалів, призначених як для промислового, так і для приватного будівництва - теплоізоляція серії ТЕХНО компанії Sweetondale. Теплоізоляція ТЕХНО - це передові технології в поєднанні з новітніми науковими розробками, досвід і знання, спрямовані на постійний пошук і можливості удосконалення систем теплоізоляції. При створенні теплоізоляційних матеріалів Sweetondale особлива увага приділяється інноваційності, високій технологічності, абсолютної надійності і практичності.

Відмінною особливістю матеріалів ТЕХНО є чітке позиціонування галузі застосування. Технічні характеристики задаються таким чином, щоб матеріали ефективно і максимально довго працювали в даній будівельної конструкції.

Компанія "Перший Дім" представляє вашій увазі всю гаму теплоізоляційних матеріалів компанії-виробника Sweetondale наявну на сьогоднішній день в Україні, для замовлення або отримання більш докладної інформації достатньо зв‘язатися з будь-яким нашим офісом.

Для прорахунку і консультацій телефонуйте

0 800 301-500 (безкоштовно з будь-яких телефонів)!

Теплоізоляція ТЕХНО має низку переваг, таких як:

Пожежна безпека

Стандартна крива пожежі (пожежна безпека)

Дуже мала кількість ізолюючих матеріалів мають високу вогнестійкість. Продукція Sweetondale входить в їх число. Основною сировиною для виробництва кам‘яної вати ТЕХНО є гірські породи габро-базальтової групи. Завдяки цьому вся продукція є негорючою. Температура плавлення волокон перевищує 1000 0С, що дозволяє застосовувати продукцію з мінеральної вати в широких межах робочих температур.

Утеплювач ТЕХНО володіє ще одним необхідним властивістю - вогнестійкість. Утеплювач ТехноНІКОЛЬ утримує від поширення тепла, утвореного в результаті пожежі, і захищає будівельні конструкції від деформації і руйнування. Це дає додатковий час, необхідний для евакуації людей, документів і майна. Важливим фактором при виборі теплоізоляції є те, що під дією високих температур теплоізоляція ТЕХНО не виділяє шкідливих для здоров‘я або отруйних речовин.

Застосовуючи кам‘яну вату ТЕХНО, Ви дбаєте про свою безпеку і про безпеку людей, які Вам довіряють!

Теплопровідність

ТЕХНО стіна без утеплювачаТЕХНО стіна утеплена кам‘яної ватою

Кам‘яна вата ТЕХНО є високоефективним теплоізоляційним матеріалом. За термічної ефективності вона готова змагатися з еталонним теплоізолятором - повітрям в нерухомому стані. Теплоізоляція ТЕХНО складається з 99% повітря і 1% кам‘яних волокон. У більш важких виробах, наприклад ТЕХНОРУФ В, зміст волокон в обсязі плити доходить до 5%.

Високий опір теплопередачі досягається за рахунок утримання великої кількості повітря в нерухомому стані всередині утеплювача, за допомогою тісно переплетених найтонших і гнучких волокон мінеральної вати. Завдяки низькій теплопровідності і високому опору теплопередачі, кам‘яна вата ТЕХНО дозволяє зберігати тепло і підтримувати бажану температуру в приміщеннях.

Гідрофобність

ТЕХНО гидрофобность

Паропроникність

ТЕХНО паропроникність

Морозостійкість

Добре себе проявляє не тільки в мороз, але і при найсильніших перепадах і підвищеннях температур за рахунок просочення матеріалу водовідштовхувальними складами.

У зв‘язку з тим, що завжди існує перепад температур повітря усередині і зовні будівлі, і як наслідок, перепад тиску, то завжди існує дифузія водяної пари через захисну конструкцію в сторону області більш низького тиску. Процес появи вологи і накопичення її в конструкції можна віднести до одного з найбільш шкідливих факторів, який призводить до руйнування конструкції, зниження теплозахисту, погіршення мікроклімату, появі цвілі, грибків і т.д. В вітчизняних нормативних документах здатність матеріалу протистояти проникненню вологи характеризується паропроникністю, мг / (м • год • Па). Вона визначається кількістю водяної пари, які проходять протягом 1 години через 1 м2 площі матеріалу товщиною 1 м при різниці парціальних тисків на протилежних поверхнях 1 Па. На даний параметр слід звернути особливу увагу в умовах застосування сучасних будівельних матеріалів і технологій: установка металевих дверей з гумовими ущільнювачами, пластикових вікон і панелей, застосування вінілових шпалер, лакофарбових виробів, недостатнє поширення систем кондиціонування і примусової вентиляції.

Застосування продукції ТЕХНО допоможе уникнути скупчення вологи в конструкції, що обгороджує, яка може привести не тільки до втрат теплозберігаючих властивостей, але і руйнування самої конструкції. Структура матеріалу ТЕХНО на 99% складається з повітря, що є основою паропроникності (стіни "дихають"). Водяна пара вільно просочуються крізь матеріал, не встигаючи конденсуватися в товщі. Застосування гидрофобізуючих добавок матеріалу знижує змочуваність матеріалу, і запобігають потраплянню вологи в структуру волокон. Показник паропроникності матеріалів ТЕХНО 0.4-0.6 мгч Па м

Причини появи вологи в приміщенні:

- Приготування їжі, миття посуду і підлоги,

- Життєдіяльність кімнатних рослин, акваріум.

- Життєдіяльність людини - під час сну у людини випаровується 45 г вологи в 1 ч, при фізичній роботі випаровування збільшується до 250 г/год.

- Перепади атмосферної вологості.

Вся вироблена продукція марки ТЕХНО відрізняється великим терміном збереження експлуатаційних властивостей в будівельних конструкціях. Це обумовлено і характеристиками окремого волокна, і роботою всього конструктиву (каркаса з хаотично спрямованих переплетених між собою волокон (96-99%), скріплені сполучною (1-4%) теплоізоляційного матеріалу. Використання кам‘яної сировини базальтового типу дозволяє домагатися показника модуля кислотності матеріалу не нижче 1.8, що, в свою чергу, забезпечує однорідність і пружність волокна, складником якої є "стеклофазой", без вторинних кристалічних включень. Застосування спеціальних добавок (гідрофобізатори, промоутери адгезії волокон) суттєво збільшують показники довговічності матеріалу.

Офіційно визнаних методик визначення довговічності волокнистих теплоізоляційних матеріалів немає. Проте, світовий досвід застосування утеплювачів на основі базальтового волокна дає можливість заявляти, що термін служби складає не менше п‘ятдесяти років при дотриманні рекомендацій, пов‘язаних з умовами експлуатації.

Наша компанія Перший Дім дозволяє купити теплоізоляцію ТехноНІКОЛЬ в необхідних кількостях і при цьому ціна може вигідним для покупця чином варіюватися під час проведення акцій або великих замовлень, так як діє гнучка система знижок. Також можна купити утеплювач оптом, що дозволяє істотно скоротити витрати при будівництві.

У різних конструкціях матеріал сприймає різні навантаження по силі, напрямку і тривалості впливу. Опірність механічним впливам - дуже важлива характеристика теплоізоляції, якщо матеріал не здатний зберегти форму (товщину) при експлуатації, то він не може забезпечити ні надійність механічного кріплення ні закладені при розрахунках теплотехнічні та звукоізоляційні показники конструкції. На кінцевому споживачеві це може позначитися зниженням рівня комфорту в приміщенні і подорожчанням витрат на оплату рахунків на опалення. Екології теж буде завдано шкоди збільшенням викидів вуглекислого газу СО2, утвореним спалюванням зайвої кількості палива, ніж це було б необхідно.

Висока стійкість матеріалів ТЕХНО, зокрема Технофас, до механічних навантажень забезпечується властивостями як волокна так і структурою мінеральної вати - чудово працює "каркас" з тісно переплетених і хаотично орієнтованих в усіх напрямках волокон. Міцність властивості і розміру матеріалу знаходяться так само в прямій залежності від таких параметрів як щільність матеріалу і кількість сполучного. Варіативність впливів навантажень і конкретна область застосування визначає необхідний параметр механічної міцності або їх сукупність від минераловатного вироби - міцність на стиск, міцність на відрив шарів, міцність на зсув (зріз), межа міцності. Для кожного матеріалу параметри міцності задавалися індивідуально, виходячи з області застосування теплоізоляції, що гарантує надійне і довговічне утеплення конструкції без втрати якості з плином часу.

Виробництво мінераловатного утеплювача - це складний комплекс різних технологічних процесів. Саме тому на заводах завжди приділялася і приділяється особлива увага кожній ланці цього ланцюжка: і якості вихідних сировинних ресурсів, і жорсткого дотримання всіх стадій виробничого процесу - це запорука високих споживчих властивостей кінцевого продукту!

Питання екології починаються на стадії підбору сировинних ресурсів. Основною сировиною для отримання мінерального волокна ТЕХНО служить кам‘яна сировина базальтової групи порід (базальт, порфірит, габро-діабази і т.п). Воно є найпоширенішим класом мінералів, що входять до складу земної кори і являють собою не що інше, як застиглу, що вийшла на поверхню або залишилася в товщі землі, вулканічну лаву - це матеріал повністю природного походження. З‘єднання волокон в точці контакту за допомогою сполучного.

Заводи ТЕХНО оснащені новітнім, повністю автоматизованим обладнанням, що спеціалізуються в цій області європейських фірм (Данія, Словенія, Німеччина). Корпорація Sweetondale розробила і запатентувала унікальну методику обробки і зв‘язування волокна - технологію ESBE (ElectroStatic Binding Enhancement). Надійна рівномірна зв‘язка волокон робить матеріал практично не порошащим, а значить - екологічно чистим. Вся діяльність підприємства заснована на суворому дотриманні санітарно-гігієнічних нормативів: безвідходне виробництво, система очищення і допалювання газів, високоефективне пилеуловлювальне обладнання.

Документом, що підтверджує споживачеві, що діяльність з виробництва теплоізоляційних мінераловатних плит відповідає вимогам міжнародних стандартів, є сертифікат ISO 9001: 2000. Екологічна безпека кам‘яної вати ТЕХНО підтверджена повним пакетом обов‘язкової документації (гігієнічними і санітарно - епідеміологічними висновками), згідно з якими матеріали можуть застосовуватися зовні і всередині будь-яких типів приміщень (як житлових, так і промислових).

70% ВСІХ УШКОДЖЕНЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ВИКЛИКАНІ ВПЛИВОМ ВОЛОГИ. Наявність вологи в утеплювачі негативно позначається на його теплоізоляційних властивостях, терміні служби і мікрокліматі приміщення. У разі намокання утеплювача потрібні дорогі і часозатратні заходи щодо усунення наслідків, які найчастіше полягають в заміні більшості елементів конструкції.

Матеріали ТЕХНО стійкі до впливу води, так як створені з каменю. Всі теплоізоляційні матеріали ТЕХНО оброблені гидрофобізуючими добавками, що додають утеплювачу водовідштовхувальні властивості. Маючи високу паропроникність, теплоізоляція не затримує в собі вологу, що надходить з приміщення у вигляді пари, утвореного при життєдіяльності людини, і практично завжди залишається в сухому стані.

Застосовуючи ТЕХНО, Ви створюєте затишок і комфорт у Вашому домі!


Адреси наших філій

map

Одеса

вул. Прохорівська, 75а

+38 (067) 556-10-97,
+38 (048) 738-45-00

sales@1d.ua

Львів

вул. Городоцька, 357/4

+38 (067) 486-24-34,
+38 (032) 297-07-07

lviv@1d.ua

Київ 1

вул. Івана Виговського (колиш. Маршала Гречко), 1/9

+38 (097) 536-02-34,
+38 (044) 536-02-34

kiev@1d.ua

Київ 2

вул. Лісова 80 (Бортничі)

+38 (067) 482-27-20,
+38 (044) 574-95-75

kiev@1d.ua

Дніпро

вул. Будівельників, 43

+38 (067) 217-95-25,
+38 (056) 373-11-15

dnepr@1d.ua

Харків

пр. Московський, 185

+38 (097) 728-50-60,
+38 (057) 728-50-60

kharkov@1d.ua

Харків

пер. 2-й Істомінський, 1

+ 38 (067) 486-25-35,

kharkov1@1d.ua

Полтава

пер. Перспективний, 3

+38 (066) 933-86-51,
+38 (067) 827-52-77

poltava@1d.ua

Запоріжжя

Миколаїв

вул. Електронна, 81/6

+38 (067) 694-25-94,
+38 (0512) 59-34-54

nikolaev@1d.ua

Вінниця

Покровськ

вул. Залізнична (Шота), 2

+38 (067) 556-30-35,

pokrovsk@1d.ua

Маріуполь

ул. Архитектора Нильсена, 60

+38 (067) 519-50-45,

mariupol@1d.ua

Івано-Франківськ

вул. Шота Руставелі, 1

+38 (067) 516-74-38,
+38 (067) 325-86-42

ivano-frankivsk@1d.ua

Мукачево

вул. Івана Франка бічна, 46

+38 (067) 480-37-15,

mukachevo@1d.ua

Тернопіль

вул. Подільська, 23

+38 (067) 232-04-64,

ternopil@1d.ua

Кривий Ріг

вул. Дніпровське шосе, 16Б

+38 (067) 480-97-95,

kryvyirih@1d.ua

Кропивницький

вул. Братів Ельворті, 2

+38 (067) 472-75-06,

kropyvnytskyi@1d.ua

Кременчук

вул. Леонова, 96

+38 (067) 824-99-90,

kremenchug@1d.ua

Суми

вул. Тополянська, 18/1

+38 (050) 691-60-26,
+38 (067) 208-70-73

sumy@1d.ua

Чернівці

вул. Лесина, 1

+38 (068) 797-07-07 ,

chernivtsy@1d.ua

Ужгород

вул. Олега Кошового, 6

+38 (067) 152-08-60,
+38 (050) 255-76-85

uzhgorod@1d.ua

Рівне

вул. Академіка Грушевського, 42Б

+38 (098) 167-87-92,

rivne@1d.ua

Черкаси

вул. Будіндустрії, 11

+38 (067) 156-02-86,

cherkasy@1d.ua

Хмельницький

ул. Ярослава Мудрого, 4

+38 (067) 135-62-77,

khmelnitskyi@1d.ua